Grzyby Witalne

Sortuj produkty
sortuj wg :

Grzyby witalne charakteryzują się dużą zawartością cennych substancji odżywczych, w tym witamin oraz minerałów. Wpływają one pozytywnie na funkcjonowanie organizmu i to na wielu płaszczyznach. Dodają sił witalnych, zwiększają odporność na infekcje. Przypisuje się im nawet właściwości przeciwnowotworowe, antybakteryjne oraz antywirusowe. Zależnie od gatunku, grzyby witalne charakteryzują się innymi właściwościami. Mogą wpływać na regulację i normalizację poziomu glukozy we krwi, jak i poprawę jej profilu lipidowego. Część z gatunków sprzyja lepszej pracy wątroby oraz jelit. Grzyby witalne stanowią niezwykle bogate źródło potasu, wapnia, magnezu, fosforu i szeregu witamin z grupy B.

Oferowane przez nasz sklep preparaty występują w formie sproszkowanej, ale także w wygodnych kapsułkach. Formuły i konkretne składy produktów mogą się między sobą różnić, co jest raczej oczywistym faktem, ze względu na różne technologie produkcji oraz producentów. Część  preparatów produkowana jest w oparciu o owocnik grzybów, ale inne mogą zawierać ich zarodniki. Najbardziej znanymi gatunkami tzw. grzybów witalnych są: Reishi, Chaga, Shiitake, Maitake, Cordceps oraz Agaricus.

Przykładowo preparat REISHI PLUS KAPSELN został oparty o ekstrakt pozyskiwany z grzybka Reishi, nazywanego również grzybkiem długowieczności. Zdecydowanie jest to ciekawy wybór dla osób celujących we wzmocnienie równowagi swojego organizmu. Polecany jest wszystkim osobom dbającym o zdrowie.

Grzyb witalny Reishi, podobnie jak inne gatunki tych wyjątkowych grzybów, jest znany i ceniony w medycynie naturalnej już od przeszło 4000 lat. To saprofit, którego miejscem bytowania są obumarłe pnie drzew. Te grzyby niegdyś były dostępne tylko w dzikiej formie (nie były uprawiane), a fakt znalezienia nawet jednej sztuki, uznawany był za szczęśliwe wydarzenie. Dzięki swoim cudownym właściwościom otrzymał on przydomek „Dar Bogów”.

Jeżeli nie jesteś pewny, który preparat będzie tym odpowiednim dla Ciebie i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia – nie krępuj się i dzwoń do obsługi klienta, która z pewnością wesprze Cię w podjęciu odpowiedniej decyzji.

1 2
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl