Kosmetyki z miodem Manuka

Sortuj produkty
sortuj wg :

Miód Manuka jest coraz popularniejszym składnikiem w naturalnych kosmetykach. Często solo służy właśnie do celów typowo kosmetycznych. Zależnie od pochodzenia oraz jakości surowca kosmetyki z miodem Manuka mogą różnić się między sobą koncentracją metylogloksalu oraz faktem posiadania, bądź nie - certyfikatu. Jednak oferta naszego sklepu opiera się o najwyższej klasy produkty, więc możesz być pewna, że zakupione przez Ciebie kosmetyki spełniają nawet najbardziej rygorystyczne normy.

Wysokie stężenie metylogloksalu (methylglyoxalu) jest cechą charakterystyczną miodu Manuka i to właśnie ta substancja warunkuje jego cudowne właściwości, takie jak:

  • pozytywny wpływ na stan i regenerację skóry,
  • zapewnia wsparcie w prawidłowym funkcjonowania całego układu pokarmowego,
  • wzmacnia także układ immunologiczny.

Kosmetyki z miodem Manuka oczywiście nie nadają się do spożycia, jednak sam miód  owszem. Stąd opis jego cudownych właściwości. Producenci zalecają jego spożycie nawet 3 razy dziennie w okolicy innych posiłków (w ilości 1 do 2 łyżeczek).

Miód Manuka zaliczany jest do produktów surowych, co jest niezbędne dla zachowania  wszelkich jego pozytywnych właściwości. Producenci najwyższej klasy kosmetyków dbają pieczołowicie o niezmienioną zawartość substancji bioaktywnych w gotowym produkcie - w porównaniu do miodu dopiero wyciągniętego z ula. Jest to możliwe dzięki zachowaniu odpowiednich warunków jego przetwarzania, w tym relatywnie niskiej temperatury, zbliżonej do tej panującej w ulu. Nasze produkty polecamy wszystkim, którym zależy na skuteczności oraz naturalnym pochodzeniu zakupionego towaru!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl